O nas

Zapraszamy do sali zabaw dla dzieci LILILAND

Nasza bawialnia zapewnia możliwość zabawy przy każdych warunkach pogodowych, podzielona jest na  dwie części: część wewnętrzna funkcjonująca cały rok, oraz część letnia czynna od wiosny do jesieni zależnie od panujących warunków pogodowych.

Powierzchnia bawialni całorocznej to 310 m2.

 W tej części bawialni posiadamy wiele atrakcji i możliwości kreatywnego spędzania czasu przez dzieci. Jedną z największych atrakcji jest ogromna trzy-poziomowa klatka zabaw, której powierzchnia wszystkich poziomów wynosi 240 m2 a wysokość w najwyższym miejscu to 5,60. Pozostałe atrakcje z jakich mogą korzystać Państwa pociechy bądź podopieczni to cymbergraj, gry multimedialne, plac zabaw dla małych dzieci, ścianka wspinaczkowa.

W części całorocznej posiadamy zaplecze drobnej gastronomii, oraz kawiarnię na 30 osób ze stałym dostępem do internetu.

Ogródek Letni, którego powierzchnia wynosi 530 m3 czynny jest w okresie wiosenno-letnim i w zależności od warunków pogodowych jest otwierany także jesienią. W ogródku letnim dzieci mogą spędzać czas przy wspaniałej zabawie na dmuchanym zamku o wymiarach 7×12 metrów. Dodatkowo dysponujemy także trampoliną o średnicy 5 m. gdzie jednocześnie może bawić się kilkoro dzieci. Posiadamy także linową wieżę wspinaczkową. Ta część bawialni wyłożona jest specjalną bezpieczną nawierzchnią wykonaną z gumy.

Naszą najnowszą atrakcją jest Park Lilnowy! To fantastyczne miejsce, dla wszystkich lubiących wyzwania. Park posiada dwie kondygnacje, górną na wysokości 3m oraz dolną o wysokości 30cm, dzięki temu dzieci w różnym wieku znajdą coś dla siebie! 

Kolejną atrakcją dostarczajacą wielu wrażeń jest PARK TRAMPOLIN!!!
Wejście do Parku tylko w SKARPETKACH ANTYPOŚLIZGOWYCH!!!! Możecie posiadać swoje skarpety lub kupić je przy kasie (6 zł).
WEJŚCIA NA PARK TRAMPOLIN SĄ O PEŁNYCH GODZINACH!
Indywidualne wejścia na trampoliny można rezerwować tylko telefonicznie (14 685 47 47) tego samego dnia w godzinach otwarcia Lililandu.

 

 Projekt i wykonanie strony www: DUONET