O nas

Zapraszamy do sali zabaw dla dzieci LILILAND

Nasza bawialnia zapewnia możliwość zabawy przy każdych warunkach pogodowych, podzielona jest na  dwie części: część wewnętrzna funkcjonująca cały rok, oraz część letnia czynna od wiosny do jesieni zależnie od panujących warunków pogodowych.

Powierzchnia bawialni całorocznej to 310 m2.

 W tej części bawialni posiadamy wiele atrakcji i możliwości kreatywnego spędzania czasu przez dzieci. Jedną z największych atrakcji jest ogromna trzy-poziomowa klatka zabaw, której powierzchnia wszystkich poziomów wynosi 240 m2 a wysokość w najwyższym miejscu to 5,60. Pozostałe atrakcje z jakich mogą korzystać Państwa pociechy bądź podopieczni to cymbergraj, gry multimedialne, plac zabaw dla małych dzieci, ścianka wspinaczkowa.

W części całorocznej posiadamy zaplecze drobnej gastronomii, oraz kawiarnię na 30 osób ze stałym dostępem do internetu.

Ogródek Letni, którego powierzchnia wynosi 530 m3 czynny jest w okresie wiosenno-letnim i w zależności od warunków pogodowych jest otwierany także jesienią. W ogródku letnim dzieci mogą spędzać czas przy wspaniałej zabawie na dmuchanym zamku o wymiarach 7×12 metrów. Dodatkowo dysponujemy także trampoliną o średnicy 5 m. gdzie jednocześnie może bawić się kilkoro dzieci. Posiadamy także linową wieżę wspinaczkową, piaskownicę, rowerki. Ta część bawialni wyłożona jest specjalną bezpieczną nawierzchnią wykonaną z gumy.

 

 Projekt i wykonanie strony www: DUONET