O nas

Zapraszamy do sali zabaw dla dzieci LILILAND

 

Nasza bawialnia zapewnia możliwość zabawy przy każdych warunkach pogodowych, podzielona jest na  dwie części: część wewnętrzna funkcjonująca cały rok, oraz część letnia czynna od wiosny do jesieni zależnie od panujących warunków pogodowych.

Powierzchnia bawialni całorocznej to 310 m2.

 W tej części bawialni posiadamy wiele atrakcji i możliwości kreatywnego spędzania czasu przez dzieci. Jedną z największych atrakcji jest ogromna trzy-poziomowa klatka zabaw, której powierzchnia wszystkich poziomów wynosi 240 m2 a wysokość w najwyższym miejscu to 5,60. Pozostałe atrakcje z jakich mogą korzystać Państwa pociechy bądź podopieczni to cymbergraj, gry multimedialne, plac zabaw dla małych dzieci, ścianka wspinaczkowa.

W części całorocznej posiadamy zaplecze drobnej gastronomii, oraz kawiarnię na 30 osób ze stałym dostępem do internetu.

Ogródek Letni, którego powierzchnia wynosi 530 m3 czynny jest w okresie wiosenno-letnim i w zależności od warunków pogodowych jest otwierany także jesienią. W ogródku letnim dzieci mogą spędzać czas przy wspaniałej zabawie na dmuchanym zamku o wymiarach 7×12 metrów. Dodatkowo dysponujemy także trampoliną o średnicy 5 m. gdzie jednocześnie może bawić się kilkoro dzieci. Posiadamy także linową wieżę wspinaczkową. Ta część bawialni wyłożona jest specjalną bezpieczną nawierzchnią wykonaną z gumy.

Naszą najnowszą atrakcją jest Park Lilnowy! To fantastyczne miejsce, dla wszystkich lubiących wyzwania. Park posiada dwie kondygnacje, górną na wysokości 3m oraz dolną o wysokości 30cm, dzięki temu dzieci w różnym wieku znajdą coś dla siebie! Kolejną atrakcją dostarczajacą wielu wrażeń jest PARK TRAMPOLIN!!!


Wejście do Parku tylko w SKARPETKACH ANTYPOŚLIZGOWYCH!!!! Możecie posiadać swoje skarpety lub kupić je przy kasie (7 zł za parę skarpet).
Indywidualne wejścia na trampoliny można rezerwować tylko telefonicznie (14 685 47 47) tego samego dnia w godzinach otwarcia Lililandu.

 

 

 Projekt i wykonanie strony www: DUONET